Головна Новини Спорт зимові види спорту На Кубку IBU з біатлону українські спортсмени створили сенсацію

На Кубку IBU з біатлону українські спортсмени створили сенсацію

Всі три українки фінішували у ТОП-30

3 лютого 2022, 19:30

У четвер, 3 лютого, в чеському місті Нове-Место проходить етап Кубка IBU з біатлону. Як повідомляє suspilne.media, змагання розпочалися з жіночих та спринтерських гонок.

Збірна України по біатлону - фото із відкритих джерел

Серед українців, найкращий результат показали чоловіки. Денис Насико посів 11-те місце, не припустившись жодної хиби на вогневих рубежах. Проте топрезультатом сезону Насика лишається четверте місце у спринті в Брезно-Осрблі.

Також до ТОП-20 потрапив Руслан Ткаленко. Спортсмен посів  17-те місце з двома хибами. До тридцятки "доїхали" Віталій Труш (23-тє місце попри безпомилкову стрільбу) й Тарас Лесюк (30-те з двома промахами). Поза топ-60 завершили гонку Андрій Доценко (69-та позиція) та Сергій Телень (82).

Стосовно жінок, то всі три українки завершили змагання в ТОП-30.

Найкраще пройшла гонку Ольга Абрамова, яка фінішувала 19-ю з однією хибою. На 24-ій позиції фінішувала Валерія Дмитренко, яка чисто пройшла вогневі рубежі, а на 27-ій – Юлія Журавок з однією помилкою на стрільбищі.