Головна Новини Спорт зимові види спорту Булітна серія вирішила перебіг зустрічі "Краматорськ" - "Маріуполь"

У серії хокейних пенальті більш спритними виявилися краматорчани

24 січня 2022, 21:50

У понеділок, 24 січня, у рамках 15-го туру хокейної Суперліги Паріматч "Краматорськ" зіграв із "Маріуполем".

"Краматорськ" - "Маріуполь" - фото із hsl.com

За повідомленням hsl.com, у першому відрізку матчу обидві команди придивлялися один до одного і обмінювалися моментами. "Краматорськ" атакував ворота Олексія Трифонова, намагаючись відкрити рахунок у матчі і це їм вдалося. Автором шайби став Олександр Фірсов.

У другому періоді гості почали діяти активніше, створюючи моменти біля воріт Віталія Труса та атакуючи суперника, але їм так і вдалося зрівняти рахунок. Господарі залишили перевагу за собою.

У завершальній двадцятихвилинці "Маріуполь" не зменшував натиск, але і "Краматорськ" змушував вступати в гру воротаря "залізних чайок". Проте підопічні Сергія Вітера зламали напір суперника і зрівняли рахунок – Вадим Мазур направив шайбу у верхню дев'ятку воріт. До кінця періоду командам не вдалося визначити лідера, перевівши матч до оветайму.

У додатковій п'ятихвилинці обидві команди створювали гарні моменти, але воротарі тримали ворота на замку. Підсумок матчу визначився у серії булітів, де вирішальний буліт виконав Андрій Жвачкін.

"Краматорськ" — "Маріуполь" 2:1 ПБ (1:0; 0:0; 0:1; 0:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Фірсов (Середницький), 19:38; 1:1 Мазур (Янішевський, Коваленко), 54:30; Жвачкін – вирішальний буліт

"Краматорськ": Трус (Кучер); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Кругляков, Афанасьєв (А) – Фірсов, Суховольський; Кобильник – Сьомочкін – Жвачкін (А), Тимченко – Сергієвський – Градович, Дуюн – Калінічів – Цілогородців, Середницький – Сірченко – Бабрусєв.

"Маріуполь": Трифонів (Дуве); Алексєєв – Тунхузін, Декало – Лисенко, Олендаренко – Кудряшов, Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Коваленко – Твердохлєбов – Костиков, Горище (А) – Янішевський – Тютченко, Зуєв – Мазур (К) – Ружніков.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про те, що у 15-му турі "Білий Барс" дав бій лідеру Суперліги.