Головна Новини Спорт інші види спорту Відбулися поєдинки 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу

Відбулися поєдинки 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу

Харків'яни переграли досвідчений "Хімік", а "Дніпро" не мав проблем у Сумах

5 січня 2022, 20:30

У вівторок та середу, 4 — 5 січня, відбулися поєдинки 1/8 фіналу Кубку України з баскетболу.

"Сокіл" - "Хімік" - фото із відкритих джерел

4 січня харківські "Соколи" перемогли южненський "Хімік" — 78:64 (28:13, 16:12, 14:27, 20:12). Слід відзначити, що харківська команда порушила ліміт на легіонерів у цьому матчі. Близько 10 секунд у другій чверті знаходилося 5 іноземних гравців одночасно.

За правилами, у кожній грі під егідою ФБУ на майданчику одночасно може бути не більше ніж 4 легіонери.

Судді не одразу помітили це порушення. Вони дали технічний фол лаві "Соколів", але лише після того, як "Хімік" провів повну атаку.

5 січня на майданчику спортивної зали Сумського державного університету зустрілись представники вищої ліги — "Збірна Сумської області — Баскетбольний клуб "СумДУ" та суперліговий баскетбольний клуб "Дніпро".

Сумчани розпочали гру з перемоги у першій десятихвилинці, але програли гру. Першу чверть матчу сумчани виграли з рахунком 26:23. У другій перемогу (25:8) святкували баскетболісти з Дніпра, які у підсумку на велику перерву пішли, ведучи у рахунку (48:34). У третій десятихвилинці баскетболісти БК "Дніпро" відірвались ще на 25 пунктів (33:8) і їх перевага перед останнім ігровим відрізком складала 39 пунктів (81:42). Остання десятихвилинка була також за дніпрянами (21:20), які виграли матч з рахунком 102:62(26:23, 25:8, 33:8, 21:20).

Раніше портал "Коментарі" повідомляв про ТОП-7 спортивних подій 2021 року: Євро-2020, Олімпіада у Токіо, бій Усика та інші.

Також, одноклубник Зінченка буде відбувати ув’язнення в найсуворішій в’язниці Великобританії.