Головна Новини Спорт інші види спорту Українські тенісистки успішно виступають на Відкритому чемпіонаті Австралії

Українські тенісистки успішно виступають на Відкритому чемпіонаті Австралії

Українські тенісистки йдуть без втрат

11 січня 2022, 23:05

У вівторок, 11 січня, українські тенісистки Леся Цуренко та Катерина Байндль (Козлова) стартували в кваліфікаційній сітці Відкритого чемпіонату Австралії.

Australian Open 2022 - фото із Getty Images

Як повідомляє www.unn.com, Леся Цуренко пройшла у друге коло кваліфікації. На старті спортсменка обіграла Анкіту Райну – 6:1, 6:0.

В свою чергу, Катерина Байндль (Козлова) виграла дуже складний матч у першому раунді кваліфікації Відкритого чемпіонату Австралії. У трьох сетах вона перемогла американку Грейс Мін – 6:7 (6:8), 6:4, 6:1.

Примітно, що путівку у фінал кваліфікації Цуренко розіграє з переможницею матчу Валентіні Грамматікопулу (Греція) — Ейжа Мухаммад (США). А Козлова зіграє із росіянкою Еліною Аванесян.

Слід нагадати, що днем раніше, 10 січня, українська тенісистка Даяна Ястремська виграла фінальний поєдинок кваліфікації турніру WTA-250 в Аделаїді.

Ястремська, посіяна під десятим номером, обіграла Елісон ван Ейтванк (Бельгія, 1 сіяна) — 3:6, 6:4, 6:4.

Зустріч тривала близько 1,5 години. Ястремська реалізувала три брейкпойнти з трьох, на своїй подачі вона програла 3 гейми.

Перемога над 58-ю ракеткою світу стала для українки найвищою рейтинговою з моменту її повернення в Тур у липні минулого року після допінг-скандалу. Ястремська вперше з вересня 2020 року виграла матч, у якому програла стартовий сет.

Отже, у першому колі турніру в основі Ястремська зіграє проти Терези Мартинцевої із Чехії (WTA 48). У 2017 році Ястремська та Мартінцова зустрічалися на турнірі ITF, де перемогу святкувала чешка.

Раніше інформаційний портал "Коментарі" повідомляв про те, хто з українських тенісистів прийме участь у Australian Open 2022. Також, "Коментарі" зазначали про старт нового сезону серед українських тенісисток.