Головна Новини Спорт футбол Збірна України поступилася Німеччині і може вилетіти з еліти Ліги націй

Збірна України поступилася Німеччині і може вилетіти з еліти Ліги націй

Німці завдали поразки українцям - 3: 1

14 листопада 2020, 23:45

Збірна України в матчі п'ятого туру Ліги націй на чужому полі поступилася команді Німеччини — 1: 3. "Коментарі" розповідаю про хід матчу і подальші перспективи команди Шевченко.

Українці першими відкрили рахунок. На 12-й хвилині Зубков не зміг далеко пройти по штрафний, проте скинув м'яч під удар Яремчуку, який в дотик з лінії штрафного пробив у праву дев'ятку. Німці досить швидко відігралися і відразу ж вийшли вперед. Спочатку Сані на швидкості пройшов по правому краю і з 20 метрів пробив в лівий нижній кут. А потім ніхто не втримав Вернера, який з лінії воротарського головою заштовхав м'яч у сітку.

Після перерви глядачі побачили лише один гол. Це знову Вернер в дотик з п'яти метрів пробив в лівий кут. У України були моменти, тричі м'яч потрапляв у штангу воріт Нойєра. Таким чином, поразка 1: 3, і після нічиєї в матчі Швейцарія — Іспанія у вівторок команда Шевченко не може програвати в очній зустрічі з червоно-білими.

Як раніше повідомляли "Коментарі", померла вдова Валерія Лобановського.