Головна Новини Спорт футбол Стали відомі суперники збірної України у кваліфікації на Чемпіонат Світу - 2 022

Старт відбору на майбутній чемпіонат відбудеться на початку весни 2021 року

7 грудня 2020, 21:16 comments1758

Для української збірної визначилися конкуренти у кваліфікації на Чемпіонаті Світу з футболу у 2022 році, який відбудеться в Катарі. Національна команда нашої країни буде битися за першість в групі D разом з командами Франції, Фінляндії, Боснії та Герцеговини та Казахстану.

Про це стало відомо сьогодні, 7 грудня, після жеребкування, проведеного у швейцарському Цюриху.

Так, за результатами жеребкування, команди поділилися на десять груп. У фінал змагань вийдуть всі переможці груп. Команди, що зайняли другі місця, зможуть поборотися за путівки на чемпіонат світу через плей-офф.

Також відомо, що збірна Росії увійшла в групу H поряд з Хорватією, Словаччиною, Словенією, Кіпром, Мальтою.

До групи А увійшли Португалія, Сербія, Ірландія, Люксембург, Азербайджан.

Детальніше про результати жеребкування можна дізнатися тут.

Раніше портал "Коментарі" писав про те, що п'ятого грудня в віці 83 років помер відомий радянський футболіст Віктор Понеділок. Про це повідомили його родичі. Колишній футболіст був нападаючим збірної СРСР. Також він став чемпіоном Європи 1960 року в складі збірної Радянського Союзу. Саме він був тим, хто забив гол, який став переможним у фіналі турніру. У тому матчі радянська команда обіграла збірну Югославії з рахунком 2: 1. Також понеділок стало срібним призером турніру в 1964 році.

Крім того, стало відомо, що на столичному "Олімпійському" першого грудня пройшов матч п'ятого туру групової стадії Ліги чемпіонів, між українським футбольним клубом "Шахтар" і іспанським "Реал Мадрид". Перша половина гри між командами пройшла внічию. Зате в другому таймі на 57 хвилині перший гол був забитий у ворота іспанців. Рахунок відкрив представник команди "Шахтаря" Бруно Феррейра Бонфін, відомий як Дентіньо.