Головна Новини Спорт футбол Півфінал Ліги Європи: "Шахтар" після першого тайму програє "Інтеру" (відео гола)

Єдиний м'яч донецький клуб пропустив від Лаутаро Мартінеса

17 серпня 2020, 22:46 comments1071

Донецький "Шахтар" після першого тайму поступається міланському "Інтеру" в півфіналі Ліги Європи (0: 1). Єдиний м'яч у середині тайму забив Лаутаро Мартінес.

Суперники дуже спокійно почали гру, і на протязі тривалого часу не було небезпечних моментів. Ключовий епізод трапився на 19-й хвилині. Воротар українського клубу Андрій П'ятов не зміг далеко вибити м'яч, справа його підхопив Барелла і подав на лінію воротарського. Ніхто перед воротами не втримав Мартінеса, і аргентинець в стрибку головою надіслав м'яч під дальню штангу.

Надалі "Інтер" продовжував володіти перевагою. Реальний шанс подвоїти різницю в рахунку мав Ніколо Барелла, проте його удар з лінії штрафної відбив П'ятов.

Єдиний шанс "гірників" в першому таймі отримав Маркос Антоніо, проте він з 20 метрів пробив набагато вище.

Як раніше писали "Коментарі", перший фіналіст Ліги Європи вже визначився.