Головна Новини Спорт футбол Мудрик віддав гольову передачу в матчі з “Манчестер Юнайтед”: відео

Мудрик віддав гольову передачу в матчі з “Манчестер Юнайтед”: відео

Михайло Мудрик відіграв 77 хвилин та відзначився результативною дією

7 грудня 2023, 10:50

Вчора відбувся центральний матч 15 туру англійської Прем’єр-ліги в якому “Манчестер Юнайтед” приймав “Челсі”. Господарі перемогли з рахунком 2:1. Відео голів та найцікавіших моментів матчу дивіться в матеріалі “Коментарів”.

Мудрик святкує гол. Фото пресслужба ФК "Челсі"

Події матчу

Перший тайм був досить багатим на події. Спочатку на 9 хвилині матчу Бруно Фернандеш отримав шанс забити з пенальті, але голкіпер “Челсі” Роберт Санчес виручив свою команду. Через 10 хвилин гравці “МЮ” все ж змогли забити. Після серії рикошетів м’яч потрапив до Мактомінея, який другим дотиком відправив його у нижній кут воріт. “Сині” відігралися майже під самий кінець тайму, коли Михайло Мудрик пасом знайшов Коула Палмера, який протягнув м’яч та пробив в дальній кут воріт Онани.

У другому таймі було менше подій, проте стався один забитий м’яч, який виявився вирішальним. Його забили гравці “червоних дияволів”, дубль оформив Скотт Мактоміней пробивши головою після подачі Гарначо. В підсумку 2:1 на користь господарів.

“МЮ” піднявся на 6 позицію в турнірній таблиці АПЛ та має 27 очок після 15 турів. “Челсі” ж залишається десятим та має 19 балів.