Головна Новини Спорт футбол “Манчестер Сіті” – переможець чемпіонату світу: огляд фіналу проти “Флуміненсе”

“Манчестер Сіті” – переможець чемпіонату світу: огляд фіналу проти “Флуміненсе”

Пеп Гвардіола встановив рекорд вигравши свій 4-й Клубний чемпіонат світу

23 грудня 2023, 10:56

Вчора у фіналі Клубного чемпіонату світу зустрічалися переможець Ліги чемпіонів “Манчестер Сіті” та володар Кубка Лібертадорес “Флуміненсе”. Огляд матчу дивіться в матеріалі “Коментарів”.

Реакція Гвардіоди на гол. Фото з відкритих джерел

Огляд матчу

Рекорди

Кращим гравцем фіналу став Хуліан Альварес, який зробив дубль та віддав результативну передачу. Для “Манчестер Сіті” це перший трофей Клубного чемпіонату світу в історії, чого не скажеш про наставника “містян” Пепа Гвардіолу, який виграв цей трофей вже вчетверте та встановив рекорд турніру. Також він перший хто виграв КЧС з трьома різними клубами: двічі з “Барселоною” та по одному разу з “Баварією” та “Манчестер Сіті”.

• “Флуміненсе” – “Манчестер Сіті” 0:4

Цей розіграш КЧС став останнім в нинішньому форматі. З 2025 року ФІФА розширить кількість учасників до 32 команд. Турнір проводитиметься раз на чотири роки.