Головна Новини Спорт футбол “Ліверпуль” розгромив “Вест Гем” та вийшов до півфіналу Кубка ліги: відео голів

“Ліверпуль” розгромив “Вест Гем” та вийшов до півфіналу Кубка ліги: відео голів

У півфіналі Кубка англійської ліги “Ліверпуль” зіграє з “Фулгемом”

21 грудня 2023, 10:57

Вчора завершилися матчі чвертьфіналу Кубка англійської ліги. В останній грі “Ліверпуль” приймав “Вест Гем”. Підопічні Юргена Клоппа досить легко впорались із завданням та розгромили “молотобійців”. Огляд найцікавіших моментів та голів дивіться в матеріалі “Коментарів”.

Салах забиває Вест Гему. Фото пресслужба Ліверпуля

Події матчу

В першому таймі був забитий єдиний гол і він був на рахунку хавбека “Ліверпуля” Домініка Собослая. У другому таймі глядачі побачили цілих 5 забитих м’ячів. На 56 та 71 хвилинах Кертіс Джонс та Коді Гакпо довели рахунок до розгромного, але на 77 Боуен відквитав один м’яч. Проте останні слова були за червоними. Упродовж двох хвилин з 82 по 84 Мохамед Салах та Джонс, який оформив дубль, зробили рахунок 5:1. В підсумку підопічні Юргена Клоппа без особливих проблем крокують далі в півфінал Кубка англійської ліги.

Результати 1/4 фіналу Кубка англійської ліги

• “Порт Вейл” – “Мідлсбро” 0:3;

• “Челсі” – “Ньюкасл Юнайтед” 1:1 (4:2 після пенальті);

• “Ліверпуль” – “Вест Хем” 5:1;

• “Евертон” – “Фулгем” 1:1 (6:7 після пенальті);

Нагадаємо, що форвард “Жирони” Артем Довбик, який нещодавно відзначився дублем у ворота “Алавеса” вписав своє ім’я в історію Ла Ліги. Українець забив свій 9 та 10 гол в чемпіонаті Іспанії за 16 ігор. Швидше нього це робили лише 7 гравців, повідомляє портал Opta.

Читайте також, що в іспанській Ла Лізі скоро настане екватор, зараз проходять матчі 18 туру з 38. Спортивна аналітична компанія Opta за допомогою штучного інтелекту спрогнозувала підсумкову таблицю чемпіонату Іспанії, передають “Коментарі”.