Головна Новини Спорт футбол Київське "Динамо" поступилося "Ювентусу" в Лізі чемпіонів: огляд матчу (ВІДЕО)

Київське "Динамо" поступилося "Ювентусу" в Лізі чемпіонів: огляд матчу (ВІДЕО)

Кияни зазнали поразки з рахунків 0: 2

21 жовтня 2020, 00:26

Київське "Динамо" з поразки стартувало в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Столичний клуб поступився вдома "Ювентусу" — 0:2.

Кияни спочатку виглядали аутсайдером в парі, не дивлячись на відсутність у суперника Кріштіану Роналду, який заразився COVID-19.

До перерви підопічні Мірчі Луческу стримували атаки суперника, а самі дуже рідко ходили вперед. В черговий раз хотілося б відзначити гру Георгія Бущана, воротар "Динамо" в першому таймі залишив свої ворота на замку.

Однак тільки почалася друга половина, як відразу Альваро Мората вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок в грі. Підопічні Мірчі Луческу почали розкриватися, після чого самі почали пропускати атаки суперника. Одна з них увінчалася другим голом Мората головою після подачі з правого флангу.

У другому матчі групи "Барселона" розгромила "Ференцварош" Сергія Реброва — 5: 1.

Як раніше повідомляли "Коментарі", "Динамо" і "Шахтар" дізналися суперників на груповому етапі Ліги чемпіонів.