Головна Новини Спорт футбол "Баварія" забила вісім м'ячів "Барселоні" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

"Баварія" забила вісім м'ячів "Барселоні" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

У чвертьфіналі Ліги чемпіонів каталонський клуб зазнав найбільшої поразки в історії єврокубків

15 серпня 2020, 00:04 comments1312

У матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" розгромила "Барселону" з рахунком 8: 2.

Відкрив рахунок в матчі на четвертій хвилині Томас Мюллер, виконавши ідеальний удар в ліву дев'ятку з лінії штрафної. Через кілька хвилин Давид Алаба, намагаючись перехопити простріл з лівого флангу, зрізав м'яч у власні ворота, і рахунок став 1:1.

Далі на перший план вийшла мюнхенська команда. Ще до перерви Іван Перішич, Серж Гнабрі і Томас Мюллер забили три м'ячі в ворота "Барселони". У другому таймі Луїс Суарес скоротив різницю до 2:4, але потім підопічні Кіке Сетьена пропустили ще чотири. Дубль оформив Філіпа Коутіньйо, який належить "Барселоні", ще по м'ячу забили Роберт Левандовскі і Джошуа Кіммі.

У півфіналі Ліги чемпіонів "Баварія" зіграє з переможцем пари "Манчестер Сіті" — "Ліон". Другу півфінальну пару склали "РБ Лейпциг" і "ПСЖ".

Як раніше повідомляли "Коментарі", "Ювентус" Кріштіану Роналду вилетів в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.