Головна Новини Спорт футбол Збірна України з футболу зазнала найбільшої поразки в історії (ОГЛЯД МАТЧУ)

Збірна України з футболу зазнала найбільшої поразки в історії (ОГЛЯД МАТЧУ)

Підопічні Андрія Шевченка були розбиті у Франції - 1: 7

8 жовтня 2020, 03:30 comments1274

Збірна України, яка продовжує підготовку в матчах Ліги націй, в середу, 7 жовтня, розгромно поступилася Франції в товариському матчі — 1:7.

Головний тренер національної команди Андрій Шевченко не зміг розраховувати на силу-силенну гравців основного складу в зв'язку з епідемією COVID-19. Зокрема, ніхто з футболістів донецького "Шахтаря" так і не прибув в розташування збірної. Експериментальний склад перевірку чемпіонами світу не зміг пройти.

Ще в першому таймі завдяки дублю Олів'є Жиру і голам Едуарду Камавінгі і Віталій Миколенко, який зрізав м'яч у власні ворота, французи забили чотири "сухих" м'ячі.

Після перерви ситуація на полі сильно не змінилася. Хіба що українці зусиллями Віктора Циганкова змогли відіграти один м'яч. Але після цього Корентен Толіссо, Кілліан Мбапп і Антуан Грізманн ще по разу відзначилися в ворота Георгія Бущана. Як підсумок, 1:7, і найбільша поразка в історії збірної.

Як раніше повідомляли "Коментарі", збірна України розгромно поступилася Іспанії в матчі Ліги націй.