1 вересня 2020, 14:47 comments1279

Відомий хокейний тренер Мілош Ржига помер на 62-му році життя в лікарні в Празі. Про це повідомляє портал Sport.cz.

"Це невимовний шок для всіх рідних і близьких. Ми не думали, що настільки велика людина покине нас так рано", — сказав син Ржиги.

18 серпня колишнього головного тренера збірної Чехії госпіталізували в Інститут клінічної та експериментальної медицини в Празі — найбільшу чеську лікарню -  в критичному стані.

За свою кар'єру гравця Мілош Ржига став чемпіоном Чехословаччини в сезоні 1981 року в складі "Вітковіце". Як тренер працював з багатьма місцевими клубами та довгий час тренував в Континентальній хокейній лізі такі клуби як "Атлант", СКА, "Авангард", "Спартак" і "Слован". Разом з "Атлантом" став срібним призером чемпіонату КХЛ.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що померла перша олімпійська чемпіонка з України. Ніна Бочарова. Вона стала відомою на весь спортивний світ, коли під час літньої Олімпіади 1952 року народження, яка відбулася в Гельсінкі, виграла чотири нагороди: дві золоті та дві срібні медалі.