Головна Новини Спорт олімпіада і змагання 19-річна тенісистка сенсаційно виграла Roland Garros

19-річна тенісистка сенсаційно виграла Roland Garros

Полька Іга Свентек сенсаційно виграла Відкритий чемпіонат Франції з тенісу

10 жовтня 2020, 18:09 comments1001

Представниця Польщі Іга Свентек в двох сетах обіграла американку Софію Кенін і стала переможницею Roland Garros.

19-річна Свентек розібралася з суперницею за годину і 20 хвилин, віддавши Кенін всього лише два гейми — 6:4, 6:1.

Раніше Свентек на турнірах "Великого шолома" жодного разу не добиралася вище четвертого кола, а в Парижі побила всі свої власні рекорди, з ходу вигравши головний трофей турніру.

Нагадаємо, до старту Відкритого чемпіонату Франції Свентек перебувала на 53-му місці в рейтингу кращих тенісисток планети. У новому рейтингу, який буде опублікований вже в понеділок, це повинна піднятися в перші 50 списку.

Як раніше повідомляли "Коментарі", збірна України з футболу зазнала найбільше ураженні в історії.

Головний тренер національної команди Андрій Шевченко не зміг розраховувати на силу-силенну гравців основного складу в зв'язку з епідемією COVID-19. Зокрема, ніхто з футболістів донецького "Шахтаря" так і не прибув в розташування збірної. Експериментальний склад перевірку чемпіонами світу не зміг пройти.