Рубрики
МЕНЮ
Slava Kot
Керівник Російського футбольного союзу Максим Митрофанов заявив, що Росія працює над поверненням своїх клубів до виступів на європейській арені. Крім того, за його словами, є кілька європейських країн, які підтримують це рішення та хочуть співпрацювати з Росією.
Керівник РФС Максим Митрофанов. Фото з відкритих джерел
З початком війни в Україні УЄФА та ФІФА відсторонили російські команди від участі у єврокубках. Проте з різних сторін все частіше лунають голоси про те, що, можливо, Росію слід повернути. Тепер на цю тему висловився голова російської футбольної асоціації Максим Митрофанов. За його словами тривають діалоги, але "такі питання люблять тишу".
Також Митрофанов назвав чотири країни, які активно хочуть співпрацювати з Росією та підтримують її повернення у європейський футбол.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що ФІФА прийняла ключове рішення щодо росіян.
Також "Коментарі" писали про російську модель, яка отримала 6 місяців за заяву про зґвалтування на футболіста.
Новини