Довбик віддав гольову передачу в матчі з “Осасуною”: почався другий тайм

Рахунок в матчі “Осасуна” – “Жирона” 1:1

“Жирона” за яку виступають українці Довбик та Циганков грає матч 12 туру іспанської Ла Ліги в гостях проти “Осасуни”. Наразі в матчі перерва рахунок поки що 1:1, передають “Коментарі”.

У стартовому складі “Жирони” з'явився Артем Довбик і вже на 16 хвилині відмітився результативною дією. Після швидкого виходу з оборони в атаку м’яч опинився в українця, який увійшов в штрафний майданчик та покотив на порожні ворота Івану Мартіну. Проте, вже на 25 хвилині “Осасуна” відігралася. Анте Будімір зіграв на добиванні. В підсумку 1:1 після першого тайму.

Віктор Циганков залишився на лаві запасних. Очікується, що він вийде у другому таймі.

Стартові склади на матч “Осасуна” – “Жирона”

Склад “Жирони”: 13 Гассаніга П. (В), 4 Мартінес А., 25 Гарсія Е., 17 Блінд Д., 3 Гутьєррес М., 20 Коуту Я., 21 Еррера Я., 14 Гарсія А. (К), 23 Мартін I., 16 Савіо, 9 Довбик А.

Запасні: 22 Solis Romero J. E., 2 Бернардо, 6 Кебе І., 24 Порту, 7 Стуані К., 18 Торре П., 26 Фуїдіас Т. (В), 15 Хуанпе, 8 Циганков В., Валері.

Склад “Осасуни”: 1 Еррера С. (В), 12 Аресо Х., 24 Катена А., 5 Гарсія Д. (К), 15 Пенья Р., 10 Орос А., 6 Торро Л., 16 Гомес М., 9 Авіла Ч., 17 Будімір А., 22 Мохіка Х.

Запасні: 20 Арнайс Х. М., 11 Барха К., 8 Брашанац Д., 2 Відаль Н., 14 Гарсія Р., 4 Гарсія, У., 28 Еррандо Х., 19 Ібаньєс П., 7 Монкайола Й., 34 Муньйос І., 23 Рауль, 13 Фернандес А. (В).

Читайте також, що футбольний клуб “Челсі” представив претендентів на звання найкращого голу за жовтень. Серед семи претендентів перемогу здобув м’яч Михайла Мудрика який він забив у матчі проти “Арсеналу”.