Головна Новини Спорт олімпіада і змагання "Чорна смуга" в житті: друга ракетка України програла четвертий матч поспіль

"Чорна смуга" в житті: друга ракетка України програла четвертий матч поспіль

Даяні Ястремській не вдалося перемогти представницю другої сотні світового рейтингу

10 листопада 2020, 09:45

Друга ракетка України Даяна Ястремська почала здавати позиції. Тенісистка зазнала поразки в матчі стартового раунду турніру категорії International в австрійському Лінці.

Цього разу суперницею українки стала 110-та ракетка світу Греєтьє Міннен з Бельгії.

Матч тривалістю 1 годину і 18 хвилин виграла тенісистка з Бельгії з рахунком 4:6 в першому сеті та 3:6 — в другому.

Даяна Ястремська встановила кар'єрний антирекорд з чотирьох поразок. Раніше вона невдало стартувала на турнірах в Римі, Остраві, "Ролан Гаррос", а тепер і в Лінці.

Аналогічна серія поразок спостерігалася в української тенісистки й минулого року.

Свою “чорну смугу”  у житті дівчина не коментує.

Нагадаємо, що Даяна Ястремська досягала шостої сходинки світового рейтингу серед юніорів.

Свій дорослий рівень майстерності дівчина показала на турнірах WTA. У 2018-му році Ястремська піднялася в першу сотню рейтингу тенісисток та здобула свій перший титул у WTA, вигравши Відкритий чемпіонат Гонконгу з тенісу.

Також сайт “Коментарі” нагадує, що українця визнали найкращим в матчі проти Барселони.