Збірна України перемогла Польщу та вийшла на Чемпіонат світу 2024

В першому таймі українські футзалісти вели в рахунку 4:0

Збірна України з футзалу зіграла вирішальний матч відбору на Чемпіонат світу 2024 року. В суперниках була збірна Польщі. В напруженому матчі українські футзалісти святкували перемогу. Як проходив матч читайте в матеріалі “Коментарів”.

Розгром в першому таймі

Після рівного початку матчу без особливо небезпечних моментів збірна України взялася до справи. На 7, 9, 12 та 20 хвилинах українські футзалісти забили чотири м’ячі. Відзначилися Абакшин, Шотурма, та двічі Корсун. Польща не змогла відповісти нічим, тому на перерву команди пішли за комфортного для України рахунку.

Напружений другий тайм

В другому таймі картина сильно змінилася. Поляки понеслися вперед відіграватися та забили двічі на 27 та 30 хвилинах, дубль зробив Каневський. Гравцям збірної України було непросто під таким натиском, але на 32 хвилині Семенченко зробив рахунок знову комфортним 5:2. За чотири хвилини до фінальної сирени збірна Польщі зуміла відіграти ще один м’яч, але на більше не спромоглася.

В підсумку збірна України з футзалу виграє групу елітного раунду кваліфікації на ЧС 2024 та отримує пряму путівку на турнір. Сам Чемпіонат світу проходитиме в Узбекистані із 14 вересня до 6 жовтня 2024 року.