Головна Новини Спорт футбол Шахтар обіграв Динамо з розгромним рахунком у Києві

Шахтар обіграв Динамо з розгромним рахунком у Києві

Результат матчу Шахтар — Динамо підтвердив лідерство гірників

31 травня 2020, 19:36 comments2284

У неділю, 31 травня, донецький Шахтар зустрівся з київським Динамо на стадіоні НСК Олімпійський в Києві і підтвердив своє лідерство в сезоні 2019-2020 років в Українській Прем'єр-лізі. Дербі закінчилося з рахунком 3:1 на користь донеччан.

У матчі 24-го туру голами відзначилися Віталій Буяльський (38 хвилина, Динамо), Марлос (39 67 хвилини, Шахтар), Маркос (74 хвилина, Шахтар). Перший гол у матчі забив Сергій Сидорчук з київського Динамо на 19 хвилині, але головний арбітр матчу — харків'янка Катерина Монзуль — скасувала гол після перегляду відеоповтору VAR, який вперше використали в класичному українському дербі між Шахтарем і Динамо.

За підсумками матчу донецький "Шахтар" продовжує лідирувати в таблиці чемпіонату з 62 очками. Київське "Динамо" займає четверте місце — у них 46 очок, як у Зорі і Десни на 2 і 3 місцях відповідно, але гірші додаткові показники.

Наступний матч кияни проведуть з Десною 6 червня, а кияни — з Олександрією 7 червня.

Як повідомляв портал "Коментарі", Англійська Прем'єр-ліга з футболу відновиться після карантину вже з 17 червня.

Джерело: comments.ua