Головна Новини Спорт олімпіада і змагання "Шахтар" - "Інтер": відеоогляд матчу

"Шахтар" - "Інтер": відеоогляд матчу

Пропонуємо вашій увазі огляд найкращих моментів матчу 2-го туру Ліги чемпіонів між "Шахтарем" та "Інтером"

27 жовтня 2020, 23:57

У вівторок, 27 жовтня, донецький "Шахтар" зіграв внічию з міланським "Інтером" — 0:0.

Після завершення другого матчу групи В між "Боруссією" і "Реалом" (2:2) стало відомо, що український клуб залишився лідером квартету з чотирма очками. У "Інтера" і "Боруссії" по два набраних балів, у "Реала" — одне очко.

Український клуб, який в черговий раз вважався аутсайдером протистояння, зумів нав'язати італійцям свою боротьбу. Хоча по ходу першого тайму гості мали дуже багато можливостей, щоб забити. Двічі "гірників" врятував каркас ворота. Спочатку перекладина прийняла на себе удар барелів з літа, а потім Трубін кінчиками пальців перевів м'яч в каркас, не давши Лукаку відзначитися зі штрафного.

У другому таймі "Інтер" так і не зміг створити жодного реального моменту. Були у підопічних Антоніо Конте претензії до епізоду за 15 хвилин до кінця, коли в боротьбі з Лукаку, здавалося, Бондар притримав суперника у власному штрафному. Однак арбітр пенальті не призначив.

Як раніше повідомляли "Коментарі", "Шахтар" переміг на виїзді мадридський "Реал".