Головна Новини Спорт футбол Збірна України з футболу з розгромом поступилася Іспанії

Збірна України з футболу з розгромом поступилася Іспанії

Команда Андрія Шевченка зазнала поразки в поєдинку з Іспанією з рахунком 0:4

6 вересня 2020, 23:31 comments1301

У матчі другого туру Ліги націй збірна України програла збірній Іспанії з рахунком 0:4.

Більшість подій гри відбулося в першому таймі. Вже на другій хвилині був призначений пенальті в ворота Андрія Пятова. Ансуї Фаті увірвався в штрафний майданчик, де його збив захисник "Шахтаря" Сергій Кривцов. До м'яча підійшов Серхіо Рамос і впевнено пробив в лівий нижній кут. Голкіпер донеччан, хоч до м'яча і дістався, однак відобразити в сторону не зміг. Другий м'яч у грі забив також капітан іспанської команди. Після кросу зліва Рамос виграв боротьбу в повітрі і головою по високій дузі перекинув П'ятова. Ще до перерви Ансуї Фаті завдав класний обвідний в правий кут, і від штанги м'яч опинився в сітці.

Остаточний рахунок встановив Фернан Торрес. У другому таймі новачок "Манчестер Сіті" спіймав м'яч з літа і з п'яти метрів "розстріляв" П'ятова. Як підсумок, рахунок 0:4. Після двох зіграних матчів у команди Андрія Шевченка три очки.

Як раніше повідомляли "Коментарі", збірна України в першому турі Ліги націй обіграла Швейцарію (2:1).