Головна Новини Спорт футбол Ганьба року: донецький "Шахтар" зазнав найбільшої поразки в історії єврокубків

Ганьба року: донецький "Шахтар" зазнав найбільшої поразки в історії єврокубків

Український клуб зазнав поразки з рахунком 0: 6

3 листопада 2020, 21:43 comments2200

Донецький "Шахтар" в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів поступився "Боруссії" з рахунком 0:6. "Коментарі" розповідають, як пройшов матч.

З перших хвилин німецький клуб пішов в атаку, і вже на восьмій хвилині забили перший м'яч. Простріл з правого флангу, ніхто метрах в семи від воріт не тримав Плеа, який в дотик розстріляв Трубіна. Другого м'яча довго чекати не довелося. Крамер з-за меж штрафного майданчика пробив на силу, рикошет від Бондаря — і м'яч упав у правий кут. До перерви німці забили ще двічі. Спочатку класний дальній удар вдався Плеа, а потім Бенсебіані після кутового до кінця поборовся і заштовхав м'яч у сітку.

У другому таймі проблеми в обороні "Шахтаря" ще двічі зіграли злий жарт. Плеа встиг оформити хет-трик, а Штіндль завершив красиву комбінацію своїм пострілом. Після трьох турів донеччани поки залишилися на другому місці з чотирма очками, але свій матч ще не зіграли "Реал" і "Інтер".

Як раніше повідомляли "Коментарі", "Шахтар" зміг утримати нульову нічию з "Інтером".