Головна Новини Спорт футбол "Динамо" - "Ференцварош". Огляд матчу (ВІДЕО)

"Динамо" - "Ференцварош". Огляд матчу (ВІДЕО)

Пропонуємо вашій увазі кращі моменти матчу 2-го туру Ліги чемпіонів

29 жовтня 2020, 00:46

Київське "Динамо" в матчі 2-го туру Ліги чемпіонів на виїзді на останніх секундах упустила перемогу над "Ференцварош" — 2:2.

У першому таймі перевага була повністю на боці киян. В середині відрізка українець Ігор Харатін, який виступає за господарів, в своїй штрафній площі порушив правила. Суддя відразу ж призначив пенальті, який упевнено реалізував Віктор Циганков. Підопічні Мірчі Луческу до перерви зуміли забити і другий м'яч. Після шикарної передачі Віталія Буяльського Карлос де Пена переправив м'яч практично в порожні ворота.

А ось після перерви команду наче підмінили. Спочатку Нген в простому епізоді розстріляв Бойко і скоротив різницю в рахунку, потім Сергій Сидорчук на рівному місці заробив вилучення і залишив команду в меншості. А закінчилося все голом Болі на 90-й хвилині.

Ця нічия залишає "Динамо" на третьому місці в турнірній таблиці. У підопічних Луческу, як і у сьогоднішнього суперника, по одному очку. Лідирує "Барселона" в шістьма, далі йде "Ювентус" — три.

Як раніше повідомляли "Коментарі", "Шахтар" зіграв внічию з "Інтером" у другому турі Ліги чемпіонів.